Joi, 29.06.2017, 04:09
Logo FlorTV
Meniu
Mini-Chat
Acces interzis


08:43
Frunzele - o problema toamna


O data cu răcorireaa timpului de afara, apare  traditionala problema pentru locuitorii orasului Floresti. Frunzele acum sunt peste tot: pe strazi, in curte, luânga bordure si pe trotuare, iar cetatenii sunt nevoiti sa le strnga si să le puna in urnele de gunoi.


Categoria: Noutati | Vizualizari: 446 | | Tegs: stire, Frunzele | Rating: 0.0/0
Total comentarii: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Cauta

Sondaj
Ce părere aveţi despre lansarea sitului nostru?
Total răspunsuri: 3407
Linkuri recomandate
Statistica
Publicitate